فرم تکمیل ثبت وب‌سایت رایگان

وب‌سایت شما برای راه‌اندازی حتی بصورت آزمایشی نیاز به یک دامنه اختصاصی دارد. با تکمیل این فرم شما تمامی برنامه‌ها به همراه فضای هاستینگ به مدت یک ماه کاملا رایگان در اختیار خواهید داشت.

توجه: چنانچه دامنه درخواستی شما قبلا خریداری شده باشد. ما نزدیک‌ترین دامنه به درخواست شما را ثبت کرده و بعد از اتمام یک ماه تست رایگان در صورت درخواست، دامنه جدیدی بصورت رایگان برای شما ثبت نموده و محتوای شما را به آن دامنه انتقال خواهیم داد.

هزینه ثبت یک ساله دامنه اختصاصی جهت راه‌اندازی وب‌سایت شما:

بعد از اتمام یک ماه تست رایگان دیگر نیازی به پرداخت مجدد هزینه دامنه به مدت یک سال نداشته و همین دامنه‌ به شما تعلق خواهد داشت.

پاک کردن

دامنه چیست؟

دامنه (دامین) مسیری است که مخاطبین سایت شما برای دسترسی به محتوای وب‌سایت بایستی داخل مرورگر خود وارد کنند. بطور مثال دامنه گوگل google.com و دامنه وب سایت دیوار divar.ir است. 

برای انتخاب یک دامنه مناسب باید کوتاه‌ترین نامی که در خاطر مردم مانده و به هدف و کسب و کار شما مرتبط است را انتخاب کنید.

اگر دامنه مورد نظرتان را انتخاب کردید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

وب‌سایت آسان و رایگان

ما صدها قالب آماده در زمینه‌های مختلف ایجاد کرده‌ایم تا شما را از دانش طراحی سایت بی‌نیاز کنیم. فقط کافی است از بین آنها یکی را انتخاب کنید. یک وب‌سایت کامل در اختیار دارید که فقط کافی است اطلاعات شما جایگزین اطلاعات آن شود.

یک ماه بصورت رایگان سایت خود را طراحی کرده و سپس بعد از رضایت از عملکرد نسبت به تمدید اقدام کنید. شما برای شروع تست نیاز به دامنه داشته و فقط هزینه ثبت دامنه را پرداخت خواهید کرد.

ثبت وب سایت رایگان با تمامی امکانات شرکتی و فروشگاه آنلاین وردپرس هاست رایگان سفارش آنلاین دامنه و وب سایت رایگان سفارش هاست نیم بها رایگان

وب‌سایت‌های ساخته شده اخیر

happy-customer

آموزش 100% رایگان ویدیویی

ما در هر قدم از طراحی وب‌سایت به شما آموزش‌ها و مشاوره رایگان ارائه خواهیم داد.

با خیال راحت وب‌سایتتان را بسازید.

بعد از یک ماه تست رایگان چه اتفاقی می‌افتد؟

بعد از گذشت یک ماه وب‌سایتی که ساخته‌اید را از دست نخواهید داد. تمامی طراحی‌ها و صفحات شما حفظ شده و همین دامنه که برای تست انتخاب کرده‌اید فعال است. بعد از اتمام تست رایگان جهت ادامه فعالیت سایتتان، تنها هزینه فضای اینترنتی (هاستینگ) و برنامه‌های مورد نیاز برای طراحی سایت را پرداخت می‌کنید.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

    لذت داشتن وب‌سایت را

    رایگان

    تجربه کنید!

    تعداد محدود

    close button