ارتباط با ما

ارتباط با ما

فرم ارتباط

هر گونه سوال، پیشنهاد یا سفارشی را می‌توانید از طریق این فرم برای ما ارسال کنید.

Invalid Email
Invalid Number

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

نصب رایگان برنامه های پولی آیفون

از اونجاییکه خودم طرفدار اپل هستم و تا ته هر کاری که با محصولاتش میشه کرد رو در نیارم آروم نمی‌گیرم. یکی از روش‌هایی که خیلی به دردتون میخوره و باعث میشه خیلی بیشتر از گوشی آیفون یا آیپدی که دستتون هست لذت ببرید رو به اشتراک گذاشتم.

بدون اینکه نیاز باشه گوشیتون رو جیلبریک (هک) کنید یا پول برنامه‌های واسطه ایرانی بدرد نخور مثل سیب اپ رو بدید که هر دو هفته یه بار اکانتشون خراب میشه. خیلی راحت میتونین با این روش در عرض یک سال هر روز تمام برنامه‌هایی که رایگان میشن رو ببنینید و به اپل آیدی خودتون اضافه کنید.

اینطوری بعد از چند وقت میبینین اپل آیدی شما صدها دلار برنامه ارزشمند رو رایگان در خودش داره. این یعنی اینکه تا آخرش شما این برنامه ها رو بصورت قانونی از اپل دارید و هر وقت آپدیت جدید بیاد رایگان به روز می‌کنید مثل همه برنامه‌های رایگان دیگه.

کاری که ما می‌کنیم اینه که تا یک برنامه‌ای توی اپل استور رایگان میشه سریع خبردار میشیم و اون رو توی اون یک روز به رایگان میخریمش!

هم قانونیه! یعنی اینکه سرتون رو راحت رو بالش میزارید. هم دردسر غیرفعال شدن و هزار تا دردسر برای آپدیت شدن رو نداره. هر روز هم با چندتا برنامه که خبر نداشتید وجود خارجی داشتن آشنا میشین.

هنوز وب‌سایتی برای خودتون ندارید؟

روی دکمه سفارش وب‌سایت بزنید تا برای یک ماه بصورت رایگان از ما وب‌سایت داشته باشید و لذتش را ببرید! خیلیا منتظر وب‌سایت شما هستن ولی حواستون نیست!

محصولات ویژه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *