ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

  لطفا قبل از مطرح کردن سوال خود به سوالات پاسخ داده شده نگاهی بیندازید! احتمال وجود جواب شما در بین سوالات دیگر کاربران زیاد است و نیازی به زمان گذاشتن برای ثبت تیکت و انتظار برای پاسخ نخواهد بود.

  بسیار خب

  قوانین و مقررات:

  • ارسال تیکت بدون درج عنوان و توضیح کافی و شفاف بدون پاسخ بسته می‌شود در ارسال تیکت از عناوین مناسب و توضیحات کافی استفاده بفرمایید .
  • لطفا پس از ارسال تیکت منتظر پاسخ تیم پشتیبانی باشید و از ارسال چند تیکت پشت هم ، اعلام در بخش گفتگوی آنلاین سایت، تماس با دفتر اجتناب بفرمایید تا در روند رسیدگی به تیکت‌ها خللی ایجاد نگردد و پاسخ دهی در سریعترین زمان ممکن انجام گردد .
  • تیکت‌های شما عزیزان توسط تیم پشتیبانی پاسخ‌دهی می‌شود ، این تیم اجازه گفتگوی تلفنی، اعلام شماره تماس شخصی و پشتیبانی جداگانه را ندارند و تنها وظیفه پاسخ‌دهی در همان تیکت را خواهند داشت .
  • در صورتیکه مشکل مطرح شده شما رفع شد لطفا تیکت را ببندید و برای سوالات جدید خود حتما تیکت جدید باز بفرمایید ارسال مجدد در تیکت قبلی بدون پاسخ باقی می‌ماند و رسیدگی نمی‌گردد.
  • بخش پشتیبانی برای رفع مشکلات قالب‌های وب سایت ما برای کاربران این سایت می‌باشد در صورتیکه با اضافه کردن قالب یا افزونه دیگر سبب ایجاد مشکل در سایت خود شده باشید. هیچ مسئولیتی در قبال رفع مشکلات وب‌سایت شما بر عهده ما نخواهد بود.
  • پشتیبانی رایگان شامل تمامی محصولات خریداری شده از ما به مدت یک سال پس از خرید و یا در صورت تمدید محصولات می باشد. این پشتیبانی شامل مشکلاتی که کاربران طی این زمان برای قالب‌ها ایجاد می‌کنند نمی‌باشد و تنها شامل مشکلاتی است که در قالب وجود دارد.
  • پشتیبانی تیکتها به صورت 24 ساعته انجام می شود لطفا با شکیبایی خود ما را در ارائه بهتر خدمات یاری نمایید.
  • در صورتیکه مسئله شما حل شد لطفا از ارسال پیام های تشکر خودداری بفرمایید و تنها تیکت مربوطه را ببندید.
  • سفارشی سازی، تغییر در کدهای پیش فرض برای ایجاد طرح دلخواه شما با هزینه امکان پذیر است.

  تیکت عمومی

  mrh.bahraini  نحوه نصب افزونه پیامک ووکامرسپاسخ پشتیبان بخش پشتیبانی   بروز شده 6 روز پیش   4 mrh.bahraini  درخواست درگاه بانکیبسته شده بخش پشتیبانی   بروز شده 1 هفته پیش   2 456345634563  سرعت خییییلی کم ادین بیلدربسته شده بخش پشتیبانی   بروز شده 1 هفته پیش   4 mrh.bahraini  الزام مطالعه قوانین و مقررات برای مشتری قبل از خریدبسته شده بخش پشتیبانی   بروز شده 1 هفته پیش   3 mrh.bahraini  ارسال پیامک خودکار برای فروشنده و خریداربسته شده بخش پشتیبانی   بروز شده 1 هفته پیش   3 mrh.bahraini  اختیاری کردن ایمیل در هنگام خرید برای مشتریبسته شده بخش پشتیبانی   بروز شده 1 هفته پیش   3 456345634563  کمکبسته شده بخش پشتیبانی   بروز شده 1 هفته پیش   2 456345634563  سرعت خییییلی کم ادین بیلدربسته شده بخش پشتیبانی   بروز شده 1 هفته پیش   1 456345634563  سرعت بسسسسسسسسسسسسیار کند ادین بیلدربسته شده بخش پشتیبانی   بروز شده 2 هفته پیش   2 @alireza  pbt fv,cvshkd ihd hk[hl ani fv v,d shdjlبسته شده بخش پشتیبانی   بروز شده 2 هفته پیش   2