یک قدم تا سایت خود فاصله دارید.

با کمترین هزینه لذت حضور و فروش در اینترنت را تجربه کنید.

فرم ثبت مشاوره رایگان

ثبت مطمئن و سریع دامنه اختصاصی به همراه جستجوی دامنه رایگان Whois برای خرید دامنه جهت مشاهده اطلاعات آدرس های اینترنتی از قبل ثبت شده

کارشناسان فروش آماده ارائه پاسخ به پرسش‌ها و ارائه مشاوره رایگان درباره نحوه سفارش وب‌سایت به شما عزیزان می‌باشند.

پرسش‌های متداول

تمامی موارد ضروری برای راه‌اندازی وب‌سایت شما در پکیج‌ لحاظ شده است. هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد.

بله، تمامی محتوای درخواستی و انتخابی شما، شامل توضیحات و محصولات فروشگاه از صفحه اینستاگرام به وب‌سایت منتقل می‌شوند. البته لازم به ذکر است که این کار بدون هزینه اضافی انجام خواهد شد.

تمامی موارد ضروری برای راه‌اندازی وب‌سایت شما در پکیج‌ لحاظ شده است. هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد.

بله، با همان تعرفه وب سایت شخصی/شرکتی می‌توانید هر تعداد صفحه که مدنظر دارید سفارش دهید و طراحی صفحات برای شما انجام خواهد شد.

با فضای هاستینگ که در اختیار شما قرار داده شده، تقریبا بی‌نهایت صفحه داخلی و محصول می‌توانید به وب‌سایت خود اضافه کنید.

اصلا نیازی به نگرانی در این مورد نیست. در واقعیت طراحی سایت را نیز باید به دست متخصصان آن سپرد. ما قالب‌هایی با رعایت کامل نکات UI/UX را طراحی می‌کنیم.

خیر، متاسفانه امکان خرید جداگانه محصولات وجود نداشته و تنها با پکیج‌های وب سایت ارائه می‌شوند.

تغییر محتوای وب‌سایت راحت‌تر از آنچه تصور کنید

بعد از اینکه وب‌سایتتان را تحویل گرفتید. می‌توانید بدون صرف هزینه بیشتر خودتان طراحی وب‌سایتتان و تغییر محتوای محصولات و صفحات را به راحتی با آموزش‌های رایگان ما انجام دهید.

آموزش قدم به قدم رایگان

بعد از اتمام طراحی و تحویل نهایی، با کمک آموزش‌های تصویری کامل و رایگان ما می‌توانید بدون نیاز به پرداخت یک ریال  تغییرات لازم را در تمامی بخش‌های وب‌سایتتان اعمال کنید و مدیر وب‌سایتتان باشید.

همانا نیکویی

"همیشه تصور می‌کردم هزینه طراحی یک سایت شخصی بسیار بالا و خارج از توان مالی من است. ولی با آموزش‌های سایت شما توانستم خودم طراح سایتم باشم و هزینه را نصف کنم. "

کیوان حیدری

"با پکیج‌های شما تاکنون موفق به طراحی ۵ وب‌سایت برای خودم و کسب و کارهای آشنایانم شدم. به لطف ویدیوهای آموزشی رایگان شما، امروز می‌توانم به طراحی وب‌سایت به عنوان شغل دوم خودم نگاه کنم. "

hamed

حامد پیشدادیان

"به دنبال یک طراح حرفه‌ای برای وب‌سایت خودم بودم که با سایت شما آشنا شدم. قالب‌های پکیج شما بسیار باکیفیت طراحی شده و نیازی به طراحی سایت نیست. "

۱۵٪ تخفیف ویژه بهاری

00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds
x