آنالیز رایگان سایت

مشتریانی که به ما اعتماد کردند

مراحل بهینه‌سازی وب‌سایت

آنالیز وب‌سایت

ابتدا وب‌سایت شما از جنبه‌های موثر در بالابردن رتبه مورد بررسی قرار می‌گیرد. ابتدا از لحاظ سرعت وب‌سایت و نحوه نمایش صحیح محتوا به بازدیدکنندگان که گوگل به تازگی اعلام کرده که به این مولفه‌ها توجه ویژه‌ای دارد. (مطالعه بیشتر)
سپس بررسی اینکه آیا صفحات وب‌سایت شما توسط گوگل قابل ردیابی است، و به چه اندازه با فاکتورهای سنجش موتور گوگل مطابقت دارد.

ارائه مشاوره

بعد از تحلیل کامل وب‌سایت نتیجه بصورت ویدیویی و با توضیح کامل ارائه خواهد شد. برآورد هزینه رفع هر کدام از بخش‌ها به ترتیب اهمیت و تاثیر آنها نیز ارائه می‌گردد تا دارنده وب‌سایت با توجه به همگی جوانب ذکر شده، مشکلات اصلی را جهت رفع اعلام کند.

انجام تغییرات

بعد از مشخص شدن تغییرات مورد نظر از سوی دارنده وب‌سایت، ابتدا نتیجه‌های تست‌های گوگل و سایر برنامه‌های معروف تحلیل بصورت لینک و تصویر به مشتریان ارائه می‌گردد.
و در پایان کار نیز نتایج ارزیابی عملکرد و سرعت وب‌سایت مجددا از گوگل و گرفته شده و جهت تایید مشتری ارسال خواهد شد.

نمونه پروژه‌های انجام شده

آموزش جدیدترین راه های افزایش سرعت سایت وردپرسی بصورت قدم به قدم با ارائه مثال و مشاهده نتیجه بعد از انجام بهینه سازی وب سایت

بهینه‌سازی سایت homana-nikooei.com

اطلاعات کلی پروژه در این پست قصد داریم روند افزایش سرعت سایت وردپرسی یکی دیگر از مشتریان را توضیح می‌دهیم. بهینه سازی وب سایت وردپرسی امروز چالش بزرگی بود، چرا که این وب‌سایت مملو از عکس بوده که لود بسیار بالایی بر روی صفحات اعمال ...
ادامه مطلب
در این پست آموزش قدم به قدم افزایش سرعت سایت وردپرس را با ارائه روند عیب یابی و رفع مشکلات افت سرعت سایت یکی از مشتریان توضیح می دهیم.

افزایش سرعت سایت Glamourlaser.se

اطلاعات کلی پروژه در این پست آموزش قدم به قدم افزایش سرعت سایت وردپرس را با ارائه مثال از روند عیب یابی و رفع مشکلات افت سرعت سایت یکی از مشتریان توضیح می‌دهیم. در واقع ابتدا صاحبان این وب سایت اطلاعی از وضعیت عملکرد و ...
ادامه مطلب

نظرات مشتریان

با وجود اینکه هر هفته به سایت مطلب اضافه می‌کردیم رتبه گوگل ما افزایش پیدا نمی‌کرد. بعد از آنالیز سایت توسط اودین کدز متوجه شدیم که مشکل اصلی سرعت پایین سایت بوده که تعداد بازدید صفحات را کم کرده. ای کاش قبل از هزینه‌های بیشتر برای تولید محتوا اول با این سایت آشنا می‌شدیم تا مشکل اصلی رفع بشه...

برای نمایش قیمت محصولاتمان در سرچ گوگل به اسکیما نیاز داشتیم. اسکیما موضوعی بسیار پیچیده و تخصصی است که اگر به درست انجام نشه میتونه حتی نمره منفی برای سایت داشته باشه. با سایت شما از طریق یوتیوب آشنا شدم و متوجه شدم که خیلی حرفه‌ای هستید. ممنون از قبول زحمتتون و رفع مشکل اسکیما وب‌سایت ما!

خیلی خوش انصاف هستن. سایت ما فقط به خاطر یک فایل عکسی که از منبع خارجی بارگزاری میشد افت سرعت زیادی داشت. در عرض یک روز مشکل رو پیدا کردن برای ما توضیح دادن که از کجا ناشی شده و کلا ۱۵ دقیقه وقت گذاشتن و درستش کردن. هزینه ۱۵ دقیقه وقتی که گذاشتن رو گرفتن و پول اضافه بخاطر کمبود آگاهی مشتری نمی‌گیرن.

وب‌سایتتان نیاز به کمک دارد؟

ابتدا با آنالیز رایگان سایت و بررسی سئو و سرعت سایت شما شروع می‌کنیم. بعد از ارائه نتایج و نقاط ضعف، موارد موثرتر و کم هزینه را پیشنهاد می‌دهیم. در صورت تمایل و نسبت به بودجه در نظر گرفته شده می‌توانید کل موارد یا بخشی از آنها را رفع کنید.

بیش از ۵ سال است که در زمینه سئو و افزایش بازدید سایت خدمت‌رسانی می‌کنیم.

سوالات متداول

به عقیده ما هزینه ساعتی منصفانه‌تر از هزینه ثابت است. چون هر وب‌سایتی با دیگری متفاوت بوده و میزان زمان برای بهینه‌سازی نیز متغیر است. در حال حاضر هزینه هر ساعت خدمات بهینه‌سازی و طراحی سایت مبلغ ۱۸۰ هزار تومان می‌باشد.

همانطور که ذکر شد هزینه‌ها بصورت ساعتی محاسبه می‌شود. ابتدا زمان تقریبی لازم برای رفع مشکلات موجود در وب‌سایتتان به تفکیک اعلام می‌شود. که عموما برای رفع کامل همه مشکلات وب‌سایت‌ها بیشتر از ۳ ساعت زمان لازم نیست.

ابتدا قبل از شروع کار با ابزارهای معتبر و معروف در این زمینه نظیر گوگل وضعیت وب‌سایتتان را آنالیز و نتیجه را برای شما ارسال می‌کنیم. بعد از انجام تغییرات مجدد نتیجه را برای شما ارسال می‌کنیم. جهت اطمینان از واقعی بودن نتیجه، به شما آموزش می‌دهیم خودتان هم وب‌سایتتان را قبل و بعد از تغییرات شخصا آنالیز کنید. برای آشنایی بیشتر با نحوه کار می‌توانید نمونه کارهایی که تاکنون انجام شده را مشاهده کنید.

۱۵٪ تخفیف ویژه بهاری

00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds
x