لینک دار کردن تماس تلفنی

امروز می‌خوام یک آموزش خیلی خوب برای بالابردن تعامل شما با بازدیدکنندگانتون را در اختیارتون قرار بدم. آموزش لینک دار کردن تماس تلفنی به بازدیدکنندگان شما کمک می‌کنه تا بدون نیاز به شماره‌گیری با کلیک بر روی یک دکمه براحتی با شما تماس تلفنی داشته باشن. شما می‌تونین لینک مورد نظرتون را در هر جایی از سایت قرار بدید و هر چندتا می خواین هم میتونین در یک صفحه ازش داشته باشین.

آموزش لینک دار کردن تماس تلفنی

توی بخش آموزش پایه‌ای طراحی سایت بهتون چگونگی ساخت لینک را آموزش داده بودم. حالا ما برای اینکه لینکی بسازیم که باهاش تماس تلفنی برقرار بشه به یک کد ساده نیاز داریم. داخل ویدیو نحوه اضافه کردن این کد را یاد دادم. برای اون دست از دوستانی که می خوان فقط کد را داشته باشن و جایی کپی کنن من اینجا قرار میدمش.

<a href="tel:09123456789">تماس با ما</a>

کافیه که شماره تلفن موردنظرتون را با پیش شماره جایگزین اون شماره موبایل که گذاشتم کنین و جای تماس با ما هم هر چی که دوست داشتین میتونین قرار بدید.

ساخت لینک ارسال ایمیل مستقیم

در کنار تماس تلفنی شما میتونین ارسال مستقیم ایمیل هم داشته باشید. یعنی بازدیدکننده شما با کلیک بر روی لینک مستقیم با یک صفحه مواجه میشه که میتونه براتون متن ایمیل خودش را وارد کنه. البته اگر از من میپرسید ساختن یک فرم تماس با ما خیلی متداول‌تر و راحتتره و توی ماژول‌های ODINCODES هست. ولی برای اون دسته از دوستانی که نیاز دارن لینک زیر را کپی کنین و هر جایی از سایتتون قرار بدید تا این امکان براتون فراهم بشه:

<a href="mailto:[email protected]">ارسال ایمیل به ما</a>

توی لینک بالا جای [email protected] ایمیل خودتون را بزارید و متن را هم هر چی دوست دارید قرار بدید. هر سوالی هم داشتید همین پایین در بخش کامنت‌ها بزارید تا کمکتون کنم.

هنوز وب‌سایتی برای خودتون ندارید؟

روی دکمه سفارش وب‌سایت بزنید تا برای یک ماه بصورت رایگان از ما وب‌سایت داشته باشید و لذتش را ببرید! خیلیا منتظر وب‌سایت شما هستن ولی حواستون نیست!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

  ٪۳۰ تخفیف ویژه بمناسبت ۵۰۰ نفری شدن یوتیوب ما!

  00
  Months
  00
  Days
  00
  Hours
  00
  Minutes
  00
  Seconds
  x

  لذت داشتن وب‌سایت را

  رایگان

  تجربه کنید!

  تعداد محدود

  close button