آموزش مدیریت سفارشات ووکامرس

خب تبریک میگم دوستان! ساخت فروشگاه تموم شده و از اینجا به بعد میریم سراغ آموزش مدیریت سفارشات ووکامرس و رسیدگی به سفارشات فروشگاه خودمون، دیگه با این فروشگاهی که دارید با خیال راحت همه سفارشاتتون را بصورت طبقه بندی و تفکیک شده تا ابد برای خودتون خواهید داشت.

شما می‌تونین به فروشگاه خودتون به چشم یک سیستم حسابداری بسیار پیشرفته نگاه کنین.

کافیه که محصولات خودتون را تعریف کنین و مقدار موجودی انبار هر کدوم را مشخص کنین. بعد اگر سفارشات حضوری هم دارید میتونین دستی مشخصات مشتریان خودتون را وارد کرده و سفارش های اونها رو بصورت دستی وارد کنید.

به این شکل بعد از مدت کوتاهی یک دیتابیس بسیار خوب و قوی در اختیار دارید که به شما اجازه میده براساس شرایط مختلف برای مشتریان خودتون تخفیف و فراخوان از طریق ارسال ایمیل و پیامک ارسال کنین.

با یک درگاه ایمن و سیستم حسابداری قوی که در اختیار دارید دیگه خودتون را درگیر دادن شماره کارت و گرفتن آدرس مشتری بصورت تلفنی و یا اینستاگرام نکنین. ویدیو آموزش را کامل مشاهده کنین و اگر سوالی داشتید در بخش کامنت ها مطرح کنین تا پاسخگوتون باشم.

هنوز وب‌سایتی برای خودتون ندارید؟

روی دکمه سفارش وب‌سایت بزنید تا برای یک ماه بصورت رایگان از ما وب‌سایت داشته باشید و لذتش را ببرید! خیلیا منتظر وب‌سایت شما هستن ولی حواستون نیست!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

  ٪۳۰ تخفیف ویژه بمناسبت ۵۰۰ نفری شدن یوتیوب ما!

  00
  Months
  00
  Days
  00
  Hours
  00
  Minutes
  00
  Seconds
  x

  لذت داشتن وب‌سایت را

  رایگان

  تجربه کنید!

  تعداد محدود

  close button