راهکار فروش فایل‌های پرحجم

برای من خیلی جالب بود که این همه درخواست برای فروش آنلاین فایل داشتم اون هم فایل های پرحجم. گفتم حالا که اینطور هستش این ویدیو رو برای این دسته از عزیزان به ویدیوهای این بخش اضافه کنم.

اول از همه اینکه شما این روش را انجام میدین که هزینه خرید یک سرور دانلود برای فروش فایل‌هاتون را پرداخت نکنین و بصورت رایگان فایل با لینک مستقیم به مشتری هاتون ارسال کنین.

از الان بگم اگر فردا دراپ باکس بخواد این روش را برداره باید دوباره فایل هاتون را ببرید یک سرور دیگه و لینک ها را تغییر بدید. ولی ارزشش را داره تا اون روزی که رایگان هست از این روش استفاده کنین.

یک مورد اینه که اگر تعداد فروش فایل‌های شما در طول روز از ۱۰ تا فروش برای هر فایل بیشتر بشه هم احتمالش هست دراپ باکس جلوتون رو بگیره ولی این اتفاق که بتونین انقدر فروش در روز داشته باشید توی سال اول براتون نمیافته و برای اول کار میتونین با این روش هزینه هاتون رو کاهش بدید.

راستی لینکی که توی ویدیو گفتم جایگزین کنین اینه:

http://www.dl.dropboxusercontent.com

دوستان باز هم میگم شما می‌تونین بصورت هم زمان توی فروشگاه خودتون فایل یا هر سرویس مجازی دیگه ای را در کنار محصولات فیزیکی برای فروش بزارید پس اگر چیزی برای فروش در قالب فایل دارید هم دست به کار بشید.

هنوز وب‌سایتی برای خودتون ندارید؟

روی دکمه سفارش وب‌سایت بزنید تا برای یک ماه بصورت رایگان از ما وب‌سایت داشته باشید و لذتش را ببرید! خیلیا منتظر وب‌سایت شما هستن ولی حواستون نیست!

از این آموزش چقدر راضی بودید؟ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
در حال بارگزاری...

دانیال رحیمی

مدرس دوره: دانیال رحیمی

بیش از ۷ سال سابقه در زمینه طراحی و برنامه‌نویسی وب‌سایت

عضو تیم توسعه و صاحب امتیاز نمایندگی برنامه سایت‌ساز Beaver Builder در ایران

عضو تیم توسعه و صاحب امتیاز نمایندگی شرکت Brain Storm Force در ایران

عضو تیم توسعه افزونه Rank Math

عضو تیم توسعه و مسئول بومی‌سازی قالب ASTRA

دیدگاه‌ خود را بنویسید

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

  ٪۲۰ تخفیف ویژه بمناسبت فرا رسیدن جشن فروردینگان

  00
  Months
  00
  Days
  00
  Hours
  00
  Minutes
  00
  Seconds
  x