فعال کردن درگاه پرداخت اینترنتی

با این قسمت دیگه فروشگاه اینترنتی ما کامل میشه! بعد از این آموزش مشتریان شما به راحتی و بصورت کاملا مطمئن به درگاه‌های شتاب وصل شده و پرداخت‌های خریدشون رو انجام میدن.

خوبیش به اینه که هر لحظه که فروشی از درگاه شما انجام بشه در همون لحظه برای شما ایمیلی میاد که شما را با خبر میکنه.

اگر از آیدی پی که یاد دادم درگاه درست کرده باشید که اکثر اوقات در کمتر از ۱۵ دقیقه پول به حساب شما واریز میشه و اینطوری با اس ام اس هم از خرید مشتریانتون مطلع میشین و میتونین برین توی سایتتون سفارششون را آماده کنین.

فقط حواستون باشه که این درگاه‌ها وقتی به شما تحویل داده میشه که سایتتون را خوب درست کرده باشید و محصولات فروشگاهی شما ساخته شده باشه. وگرنه درخواست شما از طرف ارائه دهنده درگاه رد میشه.

درگاه بانکی به این روش رو خیلی توصیه میکنم. به درصدی که ازتون میگیرن میارزه. اصلا فکر دنگ و فنگ‌های گرفتن یک درگاه از اعصاب من یکی خارجه. مورد دیگه هم اینه که بعد از اون مراحل سخت تازه سایتتون فقط به یک بانک متصل میشه و اگر اون بانک شتابش قطع باشه توی اون لحظه، مشتری های شما راهی برای پرداخت ندارن.

هنوز وب‌سایتی برای خودتون ندارید؟

روی دکمه سفارش وب‌سایت بزنید تا برای یک ماه بصورت رایگان از ما وب‌سایت داشته باشید و لذتش را ببرید! خیلیا منتظر وب‌سایت شما هستن ولی حواستون نیست!

محصولات ویژه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

    لذت داشتن وب‌سایت را

    رایگان

    تجربه کنید!

    تعداد محدود

    close button