آخرین سایت خریداری شده: DGKhorma.ir - ۹۹/۷/۲۶  👨🏻‍💻  آخرین تست رایگان ثبت شده: Beautywebsite.ir - ۹۹/۷/۹

ارتباط با ما

ارتباط با ما

فرم ارتباط

هر گونه سوال، پیشنهاد یا سفارشی را می‌توانید از طریق این فرم برای ما ارسال کنید.

ایمیل نامعتبر
عدد نامعتبر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

ساخت پسورد قوی

از یاد رفتن پسورد و در نتیجه از دست رفتن اکانت رو میشه یکی از بزرگترین مصیبت‌های قرن ۲۱ در نظر گرفت. اونقدر دور و بر خودم شنیدم که گفتم باید حتما یک ویدیو براش درست کنم و به مشکل همگی عزیزان پایان بدم.

یکی از راه‌هایی که هکرها برای بدست آوردن پسورد اکانت‌های مختلف استفاده می‌کنن به این صورت هست که اکانت شما را با پسوردهای معمولی که مردم اکثرا انتخاب می کنن امتحان می‌کنن. اگر وارد بشن اکانت شما از دستتون میره.

اکثر پسوردهایی که مردم استفاده می‌کنن اینا هستن:

  • password
  • 111111
  • 12345678
  • abc123
  • 1234567
  • password1
  • 12345

شما دو تا پسورد نیاز دارید، یکی برای سایت‌هایی که مشکوک بنظر میرسن و شما فکر می‌کنین شاید پسوردی که وارد می‌کنین را ممکنه بدزدند. و یکی دیگه برای ورود به اکانت‌های مهم بانکی و ایمیلی خودتون که هیچ جای دیگه ای ازشون استفاده نکرده باشید.

این پسورد درست کردن را خیلی جدی بگیرین و همین امروز دو تا پسورد خوب برای خودتون بسازید. پیشنهاد من اینه که همه اکانت‌هاتون را اقدام کنید همین امروز پسوردهاشون را تغییر بدید، ولی اگر حالش رو ندارید از امروز دیگه هر اکانتی خواستید درست کنین از همین دو تا پسورد استفاده کنین تا نیاز نباشه توی ذهنتون ۵-۶ تا پسورد ذخیره کنین.

هنوز وب‌سایتی برای خودتون ندارید؟

روی دکمه سفارش وب‌سایت بزنید تا برای یک ماه بصورت رایگان از ما وب‌سایت داشته باشید و لذتش را ببرید! خیلیا منتظر وب‌سایت شما هستن ولی حواستون نیست!

محصولات ویژه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است