قسمت دوم: آموزش انتخاب و نصب پوسته های آماده

طراحی یک وب‌سایت همیشه چالش بوده...

طراحی وب‌سایت حرفه‌ای که مخاطب را جذب کنه همیشه چالش بزرگیه. چه رنگی انتخاب بشه؟ چه طرحی باشه که هدف سایت که افزایش فروش از طریق فروشگاه اینترنتی باشه یا معرفی محصول برآورده بشه... برای اکثر ما که طراحی نکردیم و تخصصش را نداریم تنها راه گرفتن پوسته آماده است. پوسته‌های آماده رایگان برای دانلود توی اینترنت زیاد هستن، ولی از قدیم گفتن هر چقدر پول بدی آش می‌خوری، اونی که برای رضای خدا میاد مجانی طراحی میکنه مطمئن باشید همه انرژی و زمانش را نگذاشته، پس اگه دنبال یک پوسته خوب هستید که برای همیشه استفاده کنین و نیاز نباشه هر ماه وقت بزارید درستش کنین یا دنبال یک پوسته جدید بگردید، یک بار برای همیشه هزینه کنین.

از اونجایی که همه برنامه‌هایی که توی کامپیوتر یا گوشی هامون هست یا آخرین فیلم‌های هالیوودی که میبینیم خیلی ببخشید خیلی ببخشید میگم، "دزدیه"... . بطور کلی در ما نهادینه شده که اینجور چیزها که وجود فیزیکی ندارن رو نباید پول داد بابتشون، انگار اونی که زحمت کشیده شرکت زده اون برنامه رو ساخته نون شبش رو از جای دیگه تامین میکنه.

برای داشتن یک وب‌سایت خوب که هم در وقت و انرژی شما صرفه جویی بشه و هم بیشترین بازدهی از هدفتون را داشته باشه باید خرج کنین.

من هم اولش هر پوسته یا افزونه‌ای را که می خواستم می رفتم اول کلی تحقیق می کردم ببینم کدوم بهترینه، قیمتش که اصلا برام مهم نبود. بعد با حسی از غرور و سرافرازی می رفتم کرک شده هاشون رو پیدا می کردم.

جالب اینجا بود که سایت‌های فوق العاده ای می ساختم ولی اصلا بازدهی نداشت، فروشگاهی ساخته بودم که ماه ها روی محتواش و محصولاتش وقت گذاشتم ولی هیچی که هیچی! دریغ از یک ریال فروش... دلیلش رو یک سال طول کشید بفهمم متاسفانه: من از اون کسانی که با زحمت اون پوسته ها و برنامه ها را ساخته بودن دزدی کرده بودم بعد توقع پول درآوردن هم داشتم. با خودمون رو راست باشیم دوستان، تا وقتی برای چیزی پرداخت نکنی به دست نمیاری.

با این فکر به هر زحمتی که شد با اون رقم دلاری که برای ما ایرانیا خیلی سنگین بوده الان سنگین تر هم شده، برای همه اون برنامه‌ها پرداخت کردم. باورتون نمیشه یک ماه بعد با وجود اینکه من هیچ کار اضافه ای برای سایتم نکرده بودم فروش هام شروع شد!!!

در عرض 3 ماه هزینه‌هام برگشت، اون موقع هم سرم رو شبا راحت رو بالش میزاشتم که برنامه نویس ها نمیان تو خوابم. هم اینکه آینده سایتم بالاخره روشن شد.

بعد از مدتی تصمیم گرفتم به جای پول دادن، کار کنم براشون. اینطوری شد که شروع به همکاری باهاشون کردم و اونا هم در عوضش برنامه‌هاشون را در اختیار قرار دادن.

این برنامه‌ها شامل بیشتر از ۱۰۰ پوسته آماده پولی هستش که به شما کمک میکنه یک سایت حرفه‌ای داشته باشید. سایتی که توسط تیم های حرفه ای استرالیایی و هندی طراحی شده که اتفاقا بابت ساختشون دارن حقوق میگرن.

در ODIN CODES بیشتر از ۱۰۰ها پوسته آماده پرمیوم و پولی در اختیار شما است که از بین اونها انتخاب کنید.

اینطوری هم شما به ریال پرداخت می‌کنین که خیلی به جیبتون فشاری وارد نمی کنه، از اونور هم اونا بابت سرویسی که به شما دادن از طرف من در حال دریافت سرویس هستن. اینطوری همه ما خوشحالیم و از وب‌سایت‌هامون هم با آرامش و آسودگی خیال استفاده می‌کنیم.

Daniel-odincodes-CEO

مدرس دوره: دانیال رحیمی

◉ بیش از ۷ سال سابقه در زمینه طراحی و برنامه‌نویسی وب‌سایت

◉ عضو رسمی تیم توسعه و ترجمه برنامه سایت‌ساز Beaver Builder در ایران

◉ عضو رسمی تیم توسعه و ترجمه شرکت Brain Storm Force در ایران

◉ عضو رسمی تیم توسعه و ترجمه افزونه Rank Math

◉ عضو تیم توسعه و مسئول بومی‌سازی قالب ASTRA

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *