آموزش کامل ماژول های پایه

آموزش ساخت و گذاشتن فایل صوتی و ویدیویی در وب سایت

مهمترین ماژول‌هایی که خیلی باهاشون سر و کار دارین همین ماژول‌های پایه هستن که بیشتر محتوای سایت را اینها فراهم میکنن. باز هم اینجا بکم که در انتخاب تگ عنوان دقت زیادی کنین، هیچ وقت بیشتر از یک عدد h1 و h2 نداشته باشید و اگر تعداد زیاد عنوان توی متن دارین از h3 و h4 استفاده کنین تا گوگل در زمان پیمایش صفحه شما بتونه اولویت عناوین رو تفکیک کنه.

در مورد عکس هم که توی ویدیو پنجم آموزش طراحی وب‌سایت اشاره کردم که حتما از عکس‌های کم حجم استفاده کنین تا سرعت بارگزاری صفحه شما سریعتر بشه.

در مورد فایل‌های صوتی هم باز اگر از من میپرسید بهتره از سایت‌هایی مثل شنوتو استفاده کنین. یک اکانت بسازید و فایل‌های صوتی خودتون را اونجا آپلود کنین بعد اشتراک گذاری کنین توی سایت خودتون، اینطوری دو دسته مخاطب دارید که کمک میکنه مخاطبان سایت شنوتو هم با سایت شما آشنا بشن. سایت دیگه ای هم هست که معرف حضور همه هست که SoundCloud نام داره و بیشتر به درد کسایی می خوره که موسیقی می خوان به اشتراک بزارن.

یک چیز خیلی مهم فاصله هایی که وجود داره، هر ردیف و هر ماژول فاصله پیش فرض داره که باعث بشه به بقیه بخش‌ها نچسبه، بعضی وقت‌ها این مقادیر باید کم و زیاد بشه که توی بخش پیشرفته میتونین کم و زیادش کنین.

سعی کنین از تنظیمات بخش پیشرفته استفاده کنین مخصوصا انیمیشن میتونه خیلی کمک کنه که کاربر خسته نشه و به دیدن محتوای سایت شما ادامه بده.

از این آموزش چقدر راضی بودید؟ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
در حال بارگزاری...

دانیال رحیمی

مدرس دوره: دانیال رحیمی

بیش از ۷ سال سابقه در زمینه طراحی و برنامه‌نویسی وب‌سایت

عضو تیم توسعه و صاحب امتیاز نمایندگی برنامه سایت‌ساز Beaver Builder در ایران

عضو تیم توسعه و صاحب امتیاز نمایندگی شرکت Brain Storm Force در ایران

عضو تیم توسعه افزونه Rank Math

عضو تیم توسعه و مسئول بومی‌سازی قالب ASTRA

دیدگاه‌ خود را بنویسید

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

  ٪۲۰ تخفیف ویژه بمناسبت فرا رسیدن جشن فروردینگان

  00
  Months
  00
  Days
  00
  Hours
  00
  Minutes
  00
  Seconds
  x