آشنایی با زبان های برنامه نویسی

هر روز که میگذره زندگی ما با تکنولوژی بیشتر درآمیخته میشه. ۱۰ سال پیش گوشی همراهی که قدرتش اندازه یک کامپیوتر باشه و توی دستمون جا بشه وجود نداشت. شغل بسیاری از ما به همین برنامه‌های توی گوشی‌هامون وابسته شده.

خیلی از ما هر روز با این برنامه‌های داخل گوشی و کامپیوتر خودمون کار می کنیم و هیچ ایده ای نداریم که این برنامه ها چطور کار می کنن. بعضی ها هم هستن که در این مورد کمی حس کنجکاوی دارن. وقتی کلمه برنامه نویسی شنیده میشه همه فکر می‌کنن عجب پروژه عظیمی باید باشه ساخت یه برنامه. ولی یادتون باشه که مثلا یکی مثل زاکربرگ تنهایی برنامه Facebook رو نوشته بود. البته مثل سایت الانش نبود ولی اون موقع کار اون هدفی که از ساختش داشت را انجام میداد.

یکی از مزایای آشنایی با برنامه‌نویسی اینه که شما متوجه میشین که برنامه‌های داخل گوشی شما چطور کار می‌کنن و یک تصور کلی در موردشون به دست میارین.

بیشتر بخوانید:

مشکل بزرگ اینه که زبان برنامه‌نویسی یک دونه زبان نیست که برید یاد بگیرید و بعد هر چی برنامه برای هر دستگاهی را خواستید بسازید. ولی در عین حال همگی این زبان‌ها در ساختار با هم یکی هستن و یاد گرفتن یکی دوتا از اونها بهتون کمک میکنه که خیلی راحتتر بقیه را هم یاد بگیرین.

هنوز وب‌سایتی برای خودتون ندارید؟

روی دکمه سفارش وب‌سایت بزنید تا برای یک ماه بصورت رایگان از ما وب‌سایت داشته باشید و لذتش را ببرید! خیلیا منتظر وب‌سایت شما هستن ولی حواستون نیست!

از این آموزش چقدر راضی بودید؟ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
در حال بارگزاری...

دانیال رحیمی

مدرس دوره: دانیال رحیمی

بیش از ۷ سال سابقه در زمینه طراحی و برنامه‌نویسی وب‌سایت

عضو تیم توسعه و صاحب امتیاز نمایندگی برنامه سایت‌ساز Beaver Builder در ایران

عضو تیم توسعه و صاحب امتیاز نمایندگی شرکت Brain Storm Force در ایران

عضو تیم توسعه افزونه Rank Math

عضو تیم توسعه و مسئول بومی‌سازی قالب ASTRA

دیدگاه‌ خود را بنویسید

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

  ٪۲۰ تخفیف ویژه بمناسبت فرا رسیدن جشن فروردینگان

  00
  Months
  00
  Days
  00
  Hours
  00
  Minutes
  00
  Seconds
  x