قسمت هشتم: ساخت منو سایت

داشتن یک منو کامل که همه اهداف شما از تاسیس یک وب سایت را بطور خلاصه در خودش داشته باشه میتونه باعث بشه که مخاطبان شما ترقیب بشن بقیه صفحات شما را هم ببینن.

خلاصه اینکه باید ببینید شما بودید بعد از اومدن به سایت دوست داشتید اول از همه چه چیزهاییش رو چک کنید؟ اونا رو لیست کنین و مهم‌ترین هاشون رو توی منو قرار بدید.

اگر نمیدونین چیا بهتره توی منو باشه، مثل همیشه که میگم وب‌سایت‌های رقبای شما اونجا منتظر هستن تا برین بهشون سر بزنین و ازشون ایده بگیرید. خیلی راحت میتونین ببینین اونایی که موفق‌تر و قدیمی‌تر از بقیه هستن در نهایت به چه نتیجه‌ای برای منو خودشون رسیدن.

منو پیچیده و طولانی فقط باعث سردرگمی بازدیدکننده میشه. حداکثر منو شما باید ۵ تا منو اصلی و دو سه تا زیر منو داشته باشه.

هرچی زیرمنو کمتر بهتر! برای این میگم که ۹۰٪ مخاطبان سایت‌ها الان دیگه با گوشی موبایل وارد وب‌سایت‌ها میشن، پس اون فضای بزرگی که شما توی کامپیوترتون میبینین نباید گولتون بزنه! برای یک صفحه موبایل منو کشویی باز میشه که خیلی جای کمی داره. حتما بعد از طراحی منو با گوشیتون یک سر به وب‌سایتتون بزنین.

هنوز وب‌سایتی برای خودتون ندارید؟

روی دکمه سفارش وب‌سایت بزنید تا برای یک ماه بصورت رایگان از ما وب‌سایت داشته باشید و لذتش را ببرید! خیلیا منتظر وب‌سایت شما هستن ولی حواستون نیست!

Daniel-odincodes-CEO

مدرس دوره: دانیال رحیمی

◉ بیش از ۷ سال سابقه در زمینه طراحی و برنامه‌نویسی وب‌سایت

◉ عضو رسمی تیم توسعه و ترجمه برنامه سایت‌ساز Beaver Builder در ایران

◉ عضو رسمی تیم توسعه و ترجمه شرکت Brain Storm Force در ایران

◉ عضو رسمی تیم توسعه و ترجمه افزونه Rank Math

◉ عضو تیم توسعه و مسئول بومی‌سازی قالب ASTRA

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *